ÜRÜNLERİMİZ

Eren Torna olarak yarım asıra yakın bilgi birikimimiz, kaliteye verdiğimiz önem ve alanında uzman çalışanlarımızla; yatırımlarımızı birleştirerek müşterisi olduğumuz firmalara talaşlı imalat yaparak veya talep edeceğiniz endüstriyel tasarım ürünlerini üreterek maksimum seviyede kalite ile sizlere sunuyoruz.

Otomotiv yan sanayisinden, tarım ve traktör yedek parçalarına; doğalgaz alt yapısında kullanılan bağlantı elemanlarından, ürün ve üretimlerinizde kullanacağınız hassas parçalara kadar talaşlı imalat yapıyor ve üretim alanında hayal edilebilecek her türlü işlemi uygulayarak veya parçayı üreterek sizin beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda Solid Works ve Cam programlarını kullanarak gerçekleştirmek istediğiniz projeleri veya endüstriyel tasarım ürünlerinizi gerçeğe dönüştürüyor ve ihtiyacınız olan seri üretimi yaparak kaliteli ürünlere dönüştürüyoruz.

Üretimlerimiz Pendik Şeyhli’de bulunan firmamıza ait olan fabrika binasında gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin talep ettiği hassas parçaları dünyanın dört bir yanına, sunduğumuz kaliteye güvenerek gururla gönderiyoruz.

Doğalgaz sektöründe ki deneyim ve bilgi birikimimiz neticesinde bizden talep edilen uzun yıllardan beri üretimini yaptığımız parçalardan bazıları da PE Ø60-125mm Hidrolik Boru Boğma Aparatı, PE Ø20-40mm Mekanik Boru Boğma Aparatı, B12 Asonex Regülatör Filtre Kovanı Manşonları ve Bakır Giriş-Çıkış Boruları, B12 – S200 – BCH 50/60 – BCH 90/120 için Doğalgaz Regülatör Boruları, BCH 90/120 ve BCH 75/100 Regülatörleri için Ana Gövde, Yer tipi Doğalgaz Kutuları için Flanşlı Borular (Tor Fittings), Üç Yollu İki Kollu Vana, Regülatörler için CES200 – S200 Doğalgaz Servis Kutuları CAL 25E Vanalı Tip için Bağlantı Dirsekleri, CAL 15 ve CAL 25 Vanaları için Vana Körleri.

PE Ø60-125mm Hidrolik Boru Boğma Aparatı

PE Ø20-40mm Mekanik Boru Boğma Aparatı

B12 Asonex Regülatör Filtre Kovanı Manşonları ve Bakır Giriş-Çıkış Boruları

B12 – S200 – BCH 50/60 – BCH 90/120 için Doğalgaz Regülatör Boruları

BCH 90/120 ve BCH 75/100 Regülatörleri için Ana Gövde

Yer tipi Doğalgaz Kutuları için Flanşlı Borular (Tor Fittings)

Regülatörler için CES200 – S200 Doğalgaz Servis Kutuları CAL 25E Vanalı Tip için Bağlantı Dirsekleri, CAL 15 ve CAL 25 Vanaları için Vana Körleri.Doğalgaz sektöründe kullanılan patenti firmamıza ait ürünlerimizde bulunmaktadır. 
  A